Üks kõige kindlam fakt lennukitabamuse kohta on hukkunud inimeste laibad sündmuskohal. Mõned häirivad pildid hukkunutest. Muidugi kerkib pähe küsimus, kuidas sai lennuk suuremalt jaolt ära põleda, aga kõik rünnaku ohvrid, peale viie, on identifitseeritud. See tuleneb sellest, et DNA'd on väga raske hävitada. Inimese lõplik kremeerimine nõuab 90 minuti jooksul temperatuuri 1000°C ümber, aga alumiinium sulab 660°C juures. Kus ohvrite jäänused leiti?
Eye-witness accounts. Sajad inimesed Pentagoni ümbrusest on sellele lehele poetanud oma meenutused lennuki tabamusest. Mõni tundis ainult lööklainet või nägi tulekera, aga juba ülevalt teine tunnistaja, Anderson Steve(tööline USA TODAY hoones, ta nägi kogu sündmust oma 19'nda korruse kontorist) kirjeldab, et ta nägi lennukit ja mitte midagi muud kui lennukit.
Kes soovib veel veenmist, siis võib veel kaevata. Siin näiteks, on ajakirjanik Mike Walter vägagi no-nonsense kommentaar kogu Pentagoni vandenõu kohta ja samuti on ta näide, kuidas vandenõuteoreetikud asju kontekstist välja kisuvad. Kui tõesti ei viitsi isegi minu kokkuvõtlikku teksti lugeda, siis vähemalt vaata tema kommentaari.(EDIT: videot uuesti vaadates ma panin tähele, et ta mainis "best-selling book in France" kasutas tema tsitaati valesti missile-teooria toeks. Kas see on seesamune 9/11 raamat, mis meil eesti keeles klassis ringleb?) Ma olen tähele pannud, et inimestele meeldib seda asja läbi mitme youtube montaaži uurida, niiet laske käia.
Siin on veel üks tunnistaja. Taksojuht, kelle autole langes lennuki poolt maha murtud tänavavalgustuspost.
See ei ole küll video, aga päris dramaatiline lugu ühest töölisest Pentagonis.
Miks kaeti Pentagoni esine muruplats liiva ja kruusaga?
Pentagoni rünnaku tagajärgede ärakoristamine nõudis päris palju rasket tehnikat, aga Pentagoni esine pinnas oli selleks liiga pehme pinnasega. Seega lubas FBI rajada sinna tugevama pinna.
Mis õhukaitsesse puutub, siis Pentagonil aastal 2001 need lihtsalt puudusid. Kui keegi suudab vastupidist tõestada ja öelda, et mingid õhutõrjeraketid olid tollal pentagoni kaitsmas, siis ma oleks vägagi huvitatud sellest. Peamine põhjus miks neid ei olnud, oli Pentagoni asukoht Ronald Reagani lennuvälja lähedal(vt. pilt). Reisilennuk oleks pidanud ainult kerge kõrvalekalde tegema, et tabada Pentagoni ja igasugune raketisüsteem oleks olnud kasutu, sest 400mph liikuv lennuk läbib viimase miili 9 sekundiga ning käsitsi patarei juhtimine on võimatu. Automaatset laskmissüsteemi ei saa kasutada jällegist lennuvälja läheduse pärast.
Pentagon arms missile batteries around D.C.
For the first time since the Cuban missile crisis almost 40 years ago, armed missile launchers will be protecting the nation's capital by day's end Tuesday -- a precaution that comes amid a heightened alert status on the eve of the one-year anniversary of the September 11 attacks.
http://archives.cnn.com/2002/US/09/10/ar911.air.defense/
See artikkel ilmus aastal 2002, nagu näha, ei ole mainitud eelmist raketipatareid(v.a. Kuuba raketikriisi aegset) ja selliste süsteemide paigutamine Washingtoni on ilmselgelt erakordne sündmus.
Niisiis, kus on lennukijupid?
Boeing 757 ratas Pentagonis, võrreldud terve rattaga(detailselt, sest mõned väidavad, et Pentagoni tabas mingit muud tüüpi lennuseadeldis).
Boeing 757 Rolls-Royce mootori jupid ja on näidatud kuhu need täpselt käisid.
Allikas mõlema lingi kohta, kus on äärmiselt pikk ja põhjalik tekst, nende juppide kohta.
Suur lennuk, väike auk
Esiteks, lennuki lähenemisnurk Pentagoni poole. Nagu näha, siin on ära toodud ka mis toetussambad hävitati või kahjustati ning on välja toodud ka lambipostid, mis kiirteel maha niideti. Lisasin postituse algusesse arvutisimulatsiooni teemal. Nagu seal näha, on auk esiteks väike, sest lennuki tiivad ei jätnud multika-stiilis jälge endast järele ja lennuk ise tabas Pentagoni nurga all. Igasugune võrdlus lagunenud sektsiooni ja lennuki tiivaulatuse vahel on seega mõttetu.
Ma loodan seda postitust täiendada vastavalt teiste vastuväidetele, praegu ma lihtsalt panin kokku suhteliselt suvalised punktid n-ö. arutelu seemendamiseks.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar